Korporaal & Bertels maakt gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid en Privacybeleid vinden.
In een gezellige en kindvriendelijke woonwijk gelegen tussenwoning van ca. 70 m2. De woning beschikt over een open keuken, 2 slaapkamers, een gemoderniseerde badkamer en een bergvliering. Gelegen op korte loopafstand van het strand en het centrum van Monster met diverse winkels, horecavoorzieningen en diverse supermarkten. Tevens diverse sportfaciliteiten (o.a. sporthal De Wielepet) en basisscholen in de omgeving.
De indeling van de woning is als volgt;
Begane grond:
Entree van de woning, gang, toiletruimte met wandcloset, meterkast, woonkamer, open keuken voorzien van een werkeiland met een combi-magnetron en een koelkast, een keukenblok met een gaskookplaat, een rvs-afzuiging, een rvs-spoelbak en een natuurstenen aanrechtblad, kelderkast en toegang naar de achtertuin. De tuin is gelegen op het zuidoosten en is voorzien van sierbestrating, groenborders, een houten schuur en een achterom.
Eerste verdieping:
Overloop, wasruimte met de aansluiting voor de wasmachine en een vaste wastafel, moderne badkamer met een inloopdouche, een wandcloset, een vaste wastafel met meubel en een designradiator, voorslaapkamer, achterslaapkamer.
Tweede verdieping:
Vliering/zolder bereikbaar via schuiftrap en voorzien van een kantelraam en de opstelplaats van de cv-ketel.
Bijzonderheden:
* eigen grond
* kozijnen uitgevoerd in kunststof en hout nagenoeg geheel met dubbel glas
* gebruiksoppervlakte wonen ca. 70 m2
* zolder middels vlizotrap met opstelplaats voor de cv-ketel, Remeha Avanta 2019
* bouwjaar woning 1951
* bouwkundige keuring aanwezig
* tuin gesitueerd op het zuidoosten met achterom
* badkamer vernieuwd in 2019
* voorgevel geïmpregneerd in 2024
* achtergevel nieuw voegwerk en geïmpregneerd (2022)
* energielabel D
* schuur in achtertuin voorzien van elektra
* aanvullende verkoopvoorwaarden van toepassing
Interesse in deze leuke tussenwoning....? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.